No joo....
Vaikka on tullut kylmät ilmat, masentavat ja pimeet... oon viettänyt tosi hauskoja, jänniä ja kuumia hetkiä... Meillä oli nimittäin halloween-bileet tyttöporukalla! Mulla oli seksikäs vampyyriasu, korsetti, korkkarisaapikkaat yms. :) ihan hitsin makee asu! Ja todella sexy. Sain tosi paljon miehiltä (ja parilta tytöltäkin hih) huomioo siinä asussa. Siellä oli **hrrrr*** niin pelottavia asuja, jänniä ja hauskoja ideoita rooliasuissa.
Juhlittekos te halloweenia arvon miehet? :) Oliko sexyjä kissapetoja liikkeellä? :)
Päädyin yöksi erään miehen luo...oli sen verran hotti tyyppi, että innostuin. :) Jännä juttu että aattelin sen olevan jotain ehkä kolkyt tai vähän yli, niin se olikin 42v! Olin ihan että mitäääh ?? :) Ei kyllä aina todellakaan huomaa ihmisestä ikää. Mutta tulipahan sekin mahtisyö koettua..
Ootteko heilutellu peittoja yhtä ahkeraan? :)
Suukkoja paljon,
- Linda ;)
SexyGirls
Seksiä tihkuva tyttöjen oma K18 blogisivusto seksistä ja erotiikasta
« Blogin etusivullesunnuntai, 28. lokakuuta
2 kommenttia:
Marokuto kirjoitti...
Ei oo kyl ikävä kyl peitot vähää aikaa heilunu, ja alkais ollakkii vähänniiku himo saaha jonkinnäköstä vipinää vällyjen väliin.
Välil vaa näköjään on vähä rauhallisempia ja puuhattomampia aikoja elämässä.
ja onhan noita kissapetoja kyl vähä joka puolel ollu, et silmäniloa kyl on riittäny ;D
Harmi ettei sun peittoja pääse heiluttelemaan ;)
Välil vaa näköjään on vähä rauhallisempia ja puuhattomampia aikoja elämässä.
ja onhan noita kissapetoja kyl vähä joka puolel ollu, et silmäniloa kyl on riittäny ;D
Harmi ettei sun peittoja pääse heiluttelemaan ;)
torstai, 1. marraskuuta

Tilaa Pornouutiset


EMÄNTÄ
Rietas maatalon emäntä etsii nuorta pystyvää sonnia, soita!
(2.60/min)
SUOMEN SUOSITUIN
Tältä linjalta löydät juuri sellaista naisseuraa jota juuri nyt tarvitset..VAIN 1.9/min.
(1.9/min+pvm)
LAATUTAVARAA!
Tasokkaat alan ammattilaiset nyt palveluksessasi, myös erikoisuudet.
(2.60/min)
UUTTA!
Deittipalvelu aikuiseen makuun, kuuntele ilmoitus ja yhdisty heti!
(2.30/min)
Kyllikki K
Ymmärtää antaa. Soita ja käy suoraan asiaan!
(2.30/min)
Oon muodokas mutta hoikka, viisikymppinen blondi ja etsin sua seksy ja mukavan rento mies, ota yhteyttä niin pidetään hauskaa. Auto on alla joten koko suomi! Terkuin Kisu
Tekstaa: KISU ja vastauksesi ilmoitukseen. Lähetä viesti numeroon 0509022122 (1,9e) tai numeroon 179300 (2,5e) |
Haluttaisko sua ajaa koko yö..? mä kyllä jaksan ;) Miten ois? oon tosi nätti ruskeasilmänen 18v sinkku. Mun on kyl tosi pienet paikat, mut laitetaan sit liukkarii :)
Jos haluut mua, niin soita numeroon 0700-399149 ja näppäile mun ilmoitusnumero 527. |
Vaalea, notkea ja seksikäs herkkupeppu valmiina ottamaan sut huolelliseen käsittelyyn. ;)
Mulle voit soitella 0700413739 tai tekstailla :)
Tekstaa: ESSI22 ja vastauksesi ilmoitukseen. Lähetä viesti numeroon 0509022122 (1,9e) tai numeroon 179300 (2,5e) |
Svenska vacker och kåta kvinna väntar på ditt samtal.
Puh: 0700 14224 (2,75e/min) |
Kuuma vaalea povipommi odottelee halukkaan miehen yhteydenottoa kevättä rinnoissa..
Soita numeroon 0700 399 149 ja näppäile ilmoituskoodi 456 (2e/min). |

